ПРО НАС
registrations

ПРО НАС

 

 

Компанія inPL group — це агенція бізнес-аутсорсингу та консалтингу у м. Люблін, Польща. Компанія працює з 2013 року і надає комплекс послуг з відкриття, реєстрації та супроводження бізнес-діяльності у Польщі. Представництва inPL group працюють у Києві, Дніпропетровську та Рівному. Одним із партнерів компанії є Клуб експортерів України. Компанія inPL group для бажаючих вести діяльність у Польщі проводить виїздні семінари “Розвиток бізнесу у Польщі”.

 

Компанія inPL group тісно співпрацює з Люблінським кластором Інвесторів та Департаментом обслуговування інвесторів та експортерів Люблінського воєводства (COIE). У 2015 році було спільно проведено дві приїздних економічних місії, метою яких було ознайомити потенційних інвесторів з України з особливостями роботи та інвестиційним кліматом регіону. Участь у місіях для представників з України була безкоштовною.

 

Для клієнтів здійснюється підготовка усієї необхідної документації, підбір нерухомості, транспортних засобів, надається бухгалтерський та юридичний супровід, а також від імені замовника ведеться подальше повне управління бізнесом на території Польщі. Для потенційних інвесторів, що бажають вийти на польський та європейський ринки inPL group пропонує повний пакет послуг — від аналізу різноманітних сфер діяльності (нерухомість, сировинна база, виробники, потенційні клієнти, тощо) до запуску виробництва і налагодження дистрибуційної мережі. Оформлення установчих документів відбувається у Любліні, при цьому ТОВ може бути зареєстровано у будь-якому іншому обраному місті в Польщі. За допомогою партнерської брокерської агенції, однієї із найбільших у Польщі, проводяться імпорт-експортні операції. Контроль за правною діяльністю бізнесу здійснюють досвічені юристи зі знанням міжнародного права. В компанії працює власний штатний бухгалтер. Співробітники компанії inPL group, представляючи інтереси своїх клієнтів, приймають участь у виставках та різноманітних ділових форумах. Клієнтам надаються послуги перекладача.

 

Одним з великих проектів, що зараз реалізується inPL group є відкриття заводу по переробці очисних відходів в м. Замость.

Сергій Шаповал

бізнесмен з 13-річним стажем, практичний бізнес-консультант з 2 вищими освітами, керівник української торгової компанії та польської консалтингової групи inPLGroup, яка займається супроводом іноземних фінансово-інвестиційних проектів у Польщі та аутсорсингом бізнес-процесів для іноземних підприємців.
Проживає в м Люблін (Польща). Весь процес переїзду адаптації та відкриття бізнесу пройшов самостійно. InPL Group співпрацює з провідними аудиторами, юристами, стартап-компаніями в Любліні та інших містах, а також з Департаментом управління інвестиціями Люблінського воєводства.

Захар Матійченко

Випускник Вищої Школи Менеджменту в Варшаві, магістр за спеціальністю "Управління та маркетинг". Має багаторічний досвід роботи з представниками бізнесу в Україні та Польщі. В минулому керівник регіонального управління по роботі з корпоративними клієнтами банку. Керуючий партнер компанії inPL Group.

Малгожата Войчеховська

Головний бухгалтер. Має багаторічний досвід у питаннях бухгалтерського обліку фірм, у тому числі різних форм міжнародного бізнес співробітництва. Володіє практичними знаннями бухгалтерського та кадрового обліку. Розбирається в питаннях податкового і господарського права, трудового кодексу, порядку здійснення державних закупівель та інших питань ведення господарської діяльності в Польщі. Володіє російською мовою.

Катерина Шаповал

Спеціаліст по кадровому обслуговуванню. Рекрутер з багаторічним досвідом підбору персоналу для великих міжнародних компаній в Україне. З 2008 року - керівник рекрутингової компанії в м. Рівне, головним цільовим клієнтом якої було виробниче підприємство з 100% іноземними інвестиціями FAPOMED (Португалія). Автор та редактор прес-релізів, інформаційних матеріалів і тренінгів inPL Group. 

Марія Калічак

Бухгалтер - випускник академії АGH в Кракові, магістр. Cпеціальність «Управління фінансами, бухгалтерія»

Евеліна Крупська

Бухгалтер

text


© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab