Бухгалтерське обслуговування фірм в Польщі.
БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ В ПОЛЬЩІ
registrations

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В ПОЛЬЩІ. СПЕЦИФІКА ВЕДЕННЯ

Податкова система Польщі є більш стабільною, ніж в Україні та потребує набагато менше ніж в Україні часу на різноманітні бухгалтерські справи, звіти та облік, має впроваджену он-лайн бухгалтерію та практично не має різких і необґрунтованих змін податкового законодавства. Однак для іноземця на початку своєї діяльності для правильного ведення обліку та здійснення правової звітності як правило необхідна допомога професіоналів.

Укладання договору на поточне бухгалтерське і кадрове обслуговування зі спеціалізованою компанією забезпечить ведення необхідного обліку і подачу звітності у контролюючі органи. Кожне підприємство зобов'язане вести бухгалтерський і податковий облік. Приватні підприємці ведуть книгу доходів і витрат (Księga Przychodów i Rozchodów), в той час як Товариства з обмеженою відповідальністю (Spółka z Ograniczoną Odpowiedizalnością - Sp. Z oo) у Польщі ведуть повний облік. Близько 60% всіх підприємств користуються послугами зовнішніх бухгалтерів. Заробітна плата кваліфікованого головного бухгалтера становить від 1500 до 4000 тис. дол. США, а рядового бухгалтера 400-500 дол. США на місяць. Відповідно економія досягається за рахунок поділу та обслуговування більш простих і однотипних операцій більш «дешевим» співробітником. Крім того, бухгалтерські контори самостійно відстежують зміни в законодавстві, виписують періодику, проводять внутрішні курси з підвищення кваліфікації персоналу і не перекладають ці витрати на клієнта. Найголовнішою перевагою зовнішньої бухгалтерської компанії, що надає послуги з бухгалтерського та податкового супроводу - це страховка. Бухгалтерська компанія укладає договір Цивільної відповідальності, яка покриває всі штрафи якщо такі будуть. Тим самим, Цивільна відповідальність знімає ризики неякісного виконання послуг, які не знімаються навіть за наявності власного бухгалтера.

БУХГАЛТЕРІЯ В ПОЛЬЩІ. ВАРТІСТЬ

 • від 1 до 20 документів - 400zł, кожний наступний документ 5zł

 • від 30 документів - 500zł, кожний наступний документ 5zł

 • від 50 документів - 700zł, кожний наступний документ 5zł

 • від 50 документів - індивідуально

  Ціна кадрового обслуговування та нарахування заробітної плати за 1 працівника – 30zł

 • Вартість послуг податкового та бухгалтерського супроводу залежить від кількості операцій здійснюваних компанією за звітний період:

  list виставлених і отриманих рахунків-фактур list експортно-імпортних операцій list кількості співробітників
  list кількостей виконаних платежів list вид діяльності - торгівля, виробництво

  Вартість послуг бухгалтерського обслуговування фірми в Польщі становить від 175 Євро*.

  * До вартості послуг необхідно додати ПДВ - 23%

  Працівники inPLcom.ua пропонують послуги з вирішення усіх бухгалтерських питань, ведення бухгалтерської документації, здачі всіх видів звітності, а також надають усі поточні консультації, пов'язані із щоденною роботою фірми. Ваш, inPL.com.ua

  

  © 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

  Розробка сайту: студія WEB Lab