Оренда юридичної адреси (віртуального офісу) в Польщі.
ОРЕНДА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ
registrations

ЮРИДИЧНА АДРЕСА ВАШОЇ КОМПАНІЇ В ПОЛЬЩІ.

Наявність юридичної адреси є обов'язковою умовою для реєстрації підприємства. Підприємці, що здійснюють свою діяльність на території Польщі мають декілька варіантів реєстрації юридичної адреси.

Юридичною адресою може бути місце реєстрації засновника (або одного із засновників – якщо їх кілька) фірми в Польщі. Тобто, юридичною адресою фірми в такому випадку буде житлове приміщення. Зауважте, що зміна місця реєстрації засновника зобов’язує до зміни місця реєстрації юридичної особи; будь-які державні органи (правоохоронні, податкові або служби контролю) мають право на доступ до особистого приміщення в будь-який час.

ОРЕНДА ВІРТУАЛЬНОЇ АДРЕСИ В ПОЛЬЩІ.

Оренда віртуальної юридичної адреси полягає в підписанні договору щодо оренди приміщення під певною адресою та обумовленого сервісу. Всі державні органи з будь-яких питань звертатимуться до Вас саме за цією адресою. Цей варіант найбільш підходящий для власників фірми, що тільки розпочинають діяльність та прагнуть зекономити кошти на оренду офісного приміщення, а також для фірм, що не володіють нерухомістю та можуть змінювати місцезнаходження офісного приміщення (про кожну зміну потрібно повідомляти щоразу усі фонди). Якщо ви хочете зареєструвати свій бізнес в престижному місці, не піддаючись дуже високої вартості оренди офісу, це відмінне рішення

Вартість оренди юридичної адреси становить від 250 Євро на рік*.

У вартість оренди юридичної адреси включено:

list надання адреси для реєстрації list надання адреси для кореспондеції
list сканування та пересилка електронною поштою вхідної кореспонденції list надання кімнати для переговорів

* До вартості послуг необхідно додати ПДВ - 23%

Працівники inPL надають послуги з оформлення усіх видів юридичної адреси.© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab