Програма бізнес-акселерації BusinessLink в Польщі.
ВСЕ ПРО BUSINESSLINK

Business Link - це мережа інноваційних організацій з бізнес-акселерації, які базуються на збалансованій програмі розвитку бізнесу та одночасному прагненні до глобального успіху. На сьогоднішній день мережа BL представлена ​​в 6 економічно важливих польських містах: Варшаві, Кракові, Гданську, Познані, Вроцлаві та Торуні. Основним завданням цієї платформи для розвитку бізнесу є надання компаніям, що розвиваються найкращих можливостей та інструментів, необхідних для глобального зростання. Business Link пропонує своїм членам широку допомогу та консультування в адміністративній, правовій та бухгалтерській сферах, а також надає підтримку компаніям, що займаються мережевим бізнесом і B2B.
Business Link - це унікальна організація, де одночасно зустрічаються початківці бізнесмени, команди, які працюють за інноваційними проектами, провідні інвестори і представники найбільших торгових марок, що підтримують стартапи. І, незважаючи на те, що всі учасники знаходяться на різному рівні розвитку, рухаючись в одному напрямку, створюється унікальне співтовариство, завдяки якому кожен може ефективно реалізовувати свої власні цілі.
Більше інформації тут: www.bl.przedsiebiorca.pl

Ми пропонуємо підприємцям вдосконалений пакет бізнес-послуг, що працює в трьох напрямках: компанія, знання, співтовариство. Ці послуги спрямовані на надання компаніям найкращих умов для розвитку з подальшим виходом на глобальні ринки. Завдяки співпраці з всесвітньо відомими бізнес-гуру, ми підібрали велику кількість послуг, життєво необхідних для кожної компанії що розвивається. Ми вибрали найкраще і об'єднали це в одному пакеті - програмою бізнес-акселерації Business Link. Це кращий пакет бізнес-послуг, який забезпечить вашій компанії всі необхідні умови для переходу на новий рівень розвитку.

Працюючи з Business Link Ви отримуєте:

list Бізнесові контакти та середовище list Нові знання list Робоче місце в Любліні та інших 9 містах Польщі

Business Link - це можливість познайомитися з новими людьми, корисними для розвитку Вашого бізнесу. До ваших послуг: - щотижневі закриття зустрічі тільки для членів Business Link - ICEBREAKERY (щосереди о 18.00); - відкритий доступ до інформації про Ваш бізнес для всіх членів локальної екосистеми (інформаційний бюлетень, FanPage, веб-сайт);; - участь у відкритих заходах із залученням експертів і менторів; - можливість обмінюватися досвідом з підприємцями всієї Польщі з усіх 10 центрів мережі Business Link під час тренінгів і зустрічей. - Business Link — це високий професійний рівень навчальних проектів.

Всі члени групи Business Link мають доступ до закритих тренінгів з розвитку бізнесу (навчання проводиться 1-2 рази на тиждень). Заповнивши анкету Business Link Ви можете самі вибирати і замовляти корисні для Вас навчальні програми. Всі тренінги та семінари Business Link проводять експерти-практики. Раз на місяць для обміну знаннями та досвідом запрошуються фахівці з інших міст Польщі. Business Link - це сучасне комфортабельне робоче місце для Вас в 10 містах Польщі. Всі члени Business Link мають карту доступу до офісів Business Link в 10 містах Польщі (1 карта = 1 чоловік).

Умови використання офісних приміщень Business Link:
- пакет послуг "відкритий офіс" (коворкінг) - використання робочого місця в загальному відкритому офісі;
- пакет послуг "мікро-офіс" - використання робочого місця в окремій частині загального відкритого офісу;
- пакет послуг "Закритий мікро-офіс" - використання індивідульного закритого офісного приміщення.
На адресу Business Link може приходити Ваша кореспонденція та інші доставки. В офісі Ви можете проводити ділові зустрічі.

Всі офіси Business Link мають сучасний дизайн і творчу атмосферу. У кожному офісі Вас чекає гаряча чашка кави-еспрессо.

Додаткові послуги:
- Ми просуваємо бізнес компаній-членів Business Link.
- У нас Ви можете замовити тематичні тренінги.
- Ми співпрацюємо з місцевими ЗМІ.
- Ми організовуємо бізнес-конкурси з призовим фондом 100 тис. Злотих або поїздкою в Силіконову долину, Лондон і Шанхай.

Wspolpraca z BLL

скачать

ulotka

скачать

MBA для стартапів

скачать

Sale Business Link Lublin

скачать

PERFEKCYJNA FORMUŁA

скачать© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab