Пошук інвестиційних проектів та розміщення інвестицій в Польщі.
ІНВЕСТИЦІЇ

ПОШУК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Люблін - це потужний науковий центр. Університети з їх науково-дослідними ресурсами створюють один з найсильніших активів міста, що дає шанси для розвитку сектору спеціалізованих інформаційних технологій та бізнес послуг, що грунтуються на знаннях і сучасних технологіях.

Наявність кваліфікованого персоналу, сприятливий клімат для бізнесу, відносно низькі витрати та система комунікації, що постійно вдосконалюється являються важливим стимулом для інвесторів, які шукають нові, оптимальні місця для відкриття власного бізнесу.
Детальніше

СПЕЦІАЛЬНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗОНИ

Існує урядова програма "Підприємництво перш за все". Один з пунктів цієї програми, яка є першим чинником успішного розвитку МСБ, - функціонування спеціальних економічних зон (СЕЗ). Спочатку їх створювали на 20 років, проте польський уряд вирішив продовжити термін до 2026 року. Основна мета таких зон - прискорений і рівномірний розвиток регіонів через залучення нових інвесторів і створення нових робочих місць. Підприємства, які мають дозвіл на роботу в зоні, отримують бонуси у вигляді податкових пільг.

Детальніше

ДОФІНАНСУВАННЯ ЄС ДЛЯ БІЗНЕСУ

Завдяки комплексній державній підтримці малого та середнього бізнесу, Польща є світовим лідером у поліпшенні середовища роботи підприємців. Особлива увага приділяється питанням реєстрації прав власності, оформлення кредитів, захисту інвестицій, торговельній політиці, забезпеченню контрактів та проведення процедури банкрутства. Згідно звіту Doing Business, на сьогоднішній день саме в Польщі спостерігаються максимальні темпи поліпшення умов ведення підприємницької діяльності, а крім цього, Польща залишається єдиною країною Євросоюзу, яку не зачепила світова економічна криза. Її загальний ВВП за останні роки досяг 15,8% - що є найвижчим показником в ЄС.

З кожним роком збільшуються дотації Європейського Союзу на розвиток бізнесу в Польщі, скористатися якими можуть, у тому числі, і підприємці з країн СНД, компанії яких зареєстровані на території Польщі. Програми фінансової допомоги ЄС передбачають широкий спектр грантів, позик, довгострокового кредитування та співфінансування для техніко-економічних досліджень і проектів у галузі інфраструктури. Кошти виділяються європейськими інститутами відповідним національним і регіональним структурам Польщі.
Детальніше

ПРИВАТНІ ІНВЕСТОРИ (АНГЕЛИ БІЗНЕСУ)

Польща стала тією країною Центрально-Східної Європи, де найуспішніше розвиваються мережі приватних інвесторів, так званих «ангелів бізнесу». Дедалі частіше заможні бізнесмени з великим досвідом охоче приходять на допомогу малим і середнім підприємствам, що мають цікаві бізнес-плани. Ідея «ангела бізнесу» прийшла до Польщі із Західної Європи. «Ангел бізнесу» – це особливий тип приватного інвестора, який власні фінансові надлишки інвестує в молоді перспективні фірми. Річ у тім, що підприємства-початківці не завжди можуть отримати банківські позики. Банки не хочуть ризикувати, коли грошей у них просять фірми, які щойно виникли. Тож саме великий ризик – невід’ємна частина діяльності «ангелів бізнесу». Завдяки фінансовим вливанням «ангелів» молоді підприємства можуть швидко, впродовж двох-чотирьох років, розвинутися й повернути інвесторам суми навіть у кілька разів більші від вкладених. Із метою координації своєї діяльності «ангели бізнесу» об’єднуються у мережі. У Польщі перша така мережа виникла сім років тому. Нині на території країни їх діє кілька. Діяльність «ангелів бізнесу» підтримує Європейська комісія. Вона фінансує проекти, спрямовані на вивчення ринку, а також та популяризацію діяльності інвесторів. У Польщі молода фірма, що зуміє переконати «ангела» в перспективності свого бізнес-плану, здебільшого отримує від 100 до 500 тисяч злотих (тобто від 25 до 125 тисяч євро). Детальніше© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab