Юридичний супровід бізнесу в Польщі.
ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД
registrations

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД У ПОЛЬЩІ.

У поточній діяльності підприємства виникає потреба в одержанні юридичних консультацій, розробці договорів та інших документів правового характеру, юридичному супроводі при одержанні ліцензій, дозволів, номеру EORI, тощо. Юридичні послуги можуть надаватись Вашому підприємству одноразово або на постійній основі, шляхом укладення договору зі спеціалізованою компанією з одноразовою або щомісячною оплатою.

Юристи нашої компанії спеціалізуються за напрямками господарського, податкового, договірного, трудового та земельного права, представляють інтереси юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців в господарських та адміністративних судах усіх рівнів, виконавчій службі.

Як свідчить міжнародна практика, більшість представників закордонного бізнесу обирають юридичне обслуговування у спеціалізованих аутсорсиногових компаніях, на відміну від штатних юристів, адже переваги є очевидними: економія бюджету підприємства, можливість в одному місці одержати послуги спеціалістів з різних галузей права, збереження конфіденційної інформації, тощо.

Враховуючи досвід міжнародних компаній та потреби українського ринку в юридичнихпослугах, нашою компанією розроблено пакети абонентського юридичного обслуговування, розраховані на діючих суб'єктів підприємницької діяльності так і на тих, які тільки розпочали свою власну справу.

Вартість юридичних послуг залежить від Ваших потреб і визначається в індивідуальному порядку.

Якщо Ви не впевнені щодо вибору спеціаліста в юридичному супроводі вашої діяльності, працівники inPL.com.ua допоможуть вам у вирішенні всіх питань, а також нададуть фахову юридичну допомогу.

Ваш, inPL.com.ua© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab