Отримання прописки та номера PESEL.
ОТРИМАННЯ ПРОПИСКИ ТА НОМЕРА PESEL
registrations

ОТРИМАННЯ ПРОПИСКИ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО НОМЕРА PESEL.

Рано чи пізно іноземець, який перебуває на території Польщі впродовж тривалого терміну стикається з необхідністю отримання номеру PESEL – аналогу українського ідентифікаційного номеру.

ЩО ТАКЕ НОМЕР PESEL?

PESEL – це абревіатура від назви «Powszechny Elektroniczny System Ewidencj i Ludności», тобто «Загальна електронна система обліку населення». PESEL потрібен при відкритті банківського рахунку, навчанні у вузі, отриманні рецепту у лікаря, лікуванні і т.д.

Номер PESEL – являє собою одинадцятизначний цифровий номер, під яким фізичну особу зареєстровано у вищевказаній системі.

У системі PESEL зберігаються особисті дані кожної зареєстрованої особи, такі як: особистий номер, дата народження, імена, прізвища, імена батьків, дівоче прізвище матері, стать, громадянство, сімейний стан, дані чоловіка (жінки), номер посвідчення (паспорту) особи, карти перебування і т.п.

ЯК ОТРИМАТИ НОМЕР PESEL?

Для того щоб отримати номер PESEL іноземець повинен перебувати на території Польщі у рамках постійного або тимчасового проживання протягом періоду, що перевищує три місяці, або офіційно працевлаштуватись.

Отримати номер PESEL можна двома шляхами:
1. Іноземець може звернутися до управління міста чи гміни, з метою прописки (zameldowanie) в Польщі, на період що триватиме понад 3 місяці. 2. Якщо іноземець не скористається вищезгаданим способом, то клопотатися про присвоєння йому номера PESEL може платник страхових внесків, тобто, як правило, – його роботодавець.

Якщо Ви не впевнені щодо подачі документів для отримання прописки та номера PESEL, працівники inPL.com.ua допоможуть вам у вирішенні всіх питань, а також нададуть фахову юридичну допомогу.

Ваш, inPL.com.ua 

© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab