Оформлення ПМЖ в Польщі. Підбір документів та консультації щодо отримання ПМЖ в Польщі.
ОФОРМЛЕННЯ ПМП
registrations

ОФОРМЛЕННЯ ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.

Оформлення дозволу на постійне проживання в Польщі - це перший крок до отримання громадянства. Останнім часом все більше іноземців вибирають саме Польщу, як місце постійного проживання. І не даремно, адже завдяки стабільній економіці, що постійно розвивається, чудовим умовам для ведення бізнесу та відносно недорогим цінам Польща є лідером серед країн Східної Європи по залученню інвестицій та розвитку інфраструктури.

Рішення у справі надання дозволу на постійне перебування видається на невизначений термін. Сама карта перебування дійсна протягом 5 років, а це означає, що через кожні 5 років потрібно міняти карту.

На основі дозволу на постійне перебування, виданого у Польщі, іноземець не має права працювати в іншій країні, ніж Польща. Дозвіл на постійне перебування дає право перебувати в інших країнах Шенгенської угоди 90 днів протягом 180 днів з туристичною метою.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ?

Якщо отримати дозвіл на тимчасове проживання досить легко, то вимоги щодо отримання ПМП для іноземців доволі жорсткі і отримати дозвіл можуть далеко не всі.

Найчастіше заяву на отримання дозволу на постійне проживання подають іноземці, що проживають на території Польщі понад 5 років на підставі дозволу на тимчасове перебування.

Отримати дозвіл на постійне проживання можуть й інші категорії іноземців, навіть попередньо не маючи дозволу на тимчасове проживання.

Однією з головних умов надання іноземцю дозволу на постійне проживання легальна та постійна робота. Іноземець мусить надати відповідні підтверджуючі документи, що має джерело стабільного і регулярного доходу протягом 3 років перебування у Польщі безпосередньо перед подачею заяви.

Більш детальну інформацію щодо можливості отримання Вами дозволу на постійне проживання можна отримати у працівників нашої компанії inPL.com.ua.

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ?

Процедура отримання дозволу на постійне перебування відбувається у воєводському управлінні у воєводстві, в якому проживає іноземець.
Для отримання дозволу на постійне перебування потрібно подати наступні документи:

list документ про освіту

list закордонний паспорт для огляду

list інші документи необхідні для підтвердження даних, які містяться в заяві, і обставин, які обґрунтовують отримання дозволу на постійне перебування

list коротку біографію

list документ, що підтверджує джерело доходів

list заповнену на польській мові заяву про видачу дозволу на перебування

list 4 фото, що відповідають теперішньому виглядові заявника

list документ на право користування житлом, в якому іноземець
буде перебувати

Справа про надання дозволу повинна бути розглянута протягом 3 місяців. Якщо воєводське управління не вирішить справи вчасно, то повідомить про це іноземця, вказуючи причини запізнення і зазначаючи новий термін закінчення розгляду справи.
Дозвіл на постійне перебування діє безстроково, тим не менш, існує необхідність міняти карту перебування кожні 5 років. Заяву про видачу наступної карти перебування потрібно подати, принаймні, за 30 днів до закінчення терміну дії карти перебування.

Вартість послуг з оформлення дозволу на постійне місце проживання в Польщі становить 450 Євро*.

  • подача та реєстрація всіх документів
    в адміністрації воєводства
  • оплата всіх державних платежів
  • контроль та супровід протягом всієї
    процедури отримання карти ПМП

* До вартості послуг необхідно додати ПДВ - 23%

Якщо Ви не впевнені щодо подачі документів для отримання дозволу на постійне перебування, працівники inPL.com.ua допоможуть вам у вирішенні всіх питань, а також нададуть фахову юридичну допомогу. Ваш, inPL.com.ua© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab