КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ
registrations

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

 

У процесі розвитку бізнесу в Польщі, підприємці неминуче стикаються з необхідністю оренди або купівлі комерційної нерухомості, необхідної для розміщення офісу, складу або торгового місця..

 

Ринок комерційної та житлової нерухомості в Польщі сьогодні зберігає сприятливий для інвестування клімат з тенденцією динамічного розвитку. Тільки в першій половині 2015 року загальна сума інвестицій у комерційну нерухомість в Польщі склала 794 млн євро, з яких 47% - офісні приміщення, 34% - торгові площі і близько 19% - промислова і складська нерухомість. З оглядом комерційної нерухомості в Польщі можна ознайомитись перейшовши за посиланням.

 

Комерційної нерухомості у Польщі багато, ціни, в порівнянні з іншими країнами Євросоюзу, досить низькі, а законодавство, яке регулює купівлю нерухомості іноземцями, досить лояльне. Це одна із причин, по якій іноземні компанії, що відкривають в Польщі свій бізнес, купують нерухомість саме тут.

Третина капіталовкладень у нерухомість Польщі припадає на бізнес з країн СНД.

 

 

Чому вигідно купувати комерційну нерухомість в Польщі?

 

Наявність привабливого стаціонарного офісу в будь-якому бізнесі значно піднімає його комерційні рейтинги. Людям завжди спокійніше працювати з компанією з реальним «фізичним» місцем розташування. Адже, яким би добрим не був товар в інтернет-магазині, більшість покупців все ще воліють «пощупати» його перед придбанням. Тому від того, наскільки привабливим виявиться ваш офіс для клієнта, найчастіше, залежить подальша Ваше з ним співпраця.

 


Придбання комерційної нерухомості в Польщі це:

  • Відсутність перешкод з боку влади, лояльне законодавство та підтримка в реалізації іноземних інвестиційних проектів.
  • Наявність вільних економічних зон - територій для будівництва та реалізації бізнес-проектів із звільненням від податку на нерухомість та прибуток.
  • Відсутність бюрократичних проблем під у вирішенні питань переходу права власності.
  • Широка географія об'єктів. Об'єкти комерційної нерухомості в Польщі, які розташовані не в столиці і інших великих містах, оснащені хорошою інфраструктурою та адаптовані під потреби людей.
  • Великий вибір пропозицій. Економічний розвиток Польщі прямо пропорційно впливає на зростання ринку нерухомості і його розвиток. Об'єкти комерційної нерухомості високого рівня можна знайти в різних куточках Польщі.
  • Низький рівень цін у порівнянні з іншими країнами Євросоюзу. Ціна за квадратний метр залежить від місця розташування, призначення приміщення і міста. На ринку комерційної нерухомості Польщі можна знайти об'єкти ціною як за 40 злотих за метр квадратний (земля під комерційне будівництво), так і за 20000 злотих за метр квадратний (приміщення в престижному центрі Варшави).

Придбання комерційної нерухомості в Польщі - це також, одна з форм пасивної інвестиції, що набагато більш вигідна ніж, наприклад, банківський депозит. Нерухомість можна придбати з метою подальшої здачі її в оренду чи перепродажу на більш вигідних умовах. Багато об'єктів продаються з вже підписаними договорами подальшої оренди, наприклад можна купити торгову площу з уже розміщеним на ній магазином, який за умовами угоди буде її орендувати ще кілька років. Такі «готові» пропозиції гарантують прибуток вже з першого дня покупки.

Середня рентабельність з інвестиції в нерухомість при оренді, становить приблизно 4-5% річного повернення з житлової нерухомості  та 8-10% з комерційною.

Непоганий прибуток приносить також інвестування в об'єкти нерухомості на етапі будівництва з метою подальшого його перепродажу. Рентабельність від проведення такої угоди складе в межах 20% при правильному виборі об'єкта. У кожному випадку для інвестування на етапі будівництва необхідні консультації фахівців, моніторинг ринку і страхові гарантії від забудовника про завершення будівництва в задані терміни. Як правило всі будівельні об'єкти в Польщі здаються вчасно і відповідають попередньо заявленому паспорту будівництва.

Зверніть увагу, що іноземці нерезиденти ЄС у Польщі можуть вільно купувати в Польщі житлову нерухомість, однак для покупки комерційних об`єктів, у разі оформлення на фізичну особу, потрібен дозвіл на придбання нерухомого майна виданий Міністром Внутрішніх Справ.


Компанія aPL group надає всі послуги з придбання комерційної нерухомості в Польщі з урахуванням індивідуальних побажань і специфіки бізнесу клієнта. Ми здійснюємо підбір і перевірку об'єктів комерційної нерухомості, оформляємо пакет необхідної документації. У разі купівлі великих об'єктів або землі під реалізацію інвестиційних проектів і комерційне будівництво, проводимо переговори з представниками органів місцевого управління, які відповідають за продаж даного об'єкта.

Оренда комерційної нерухомості.

Компанія inPL здійснює аналіз та підбір відповідних для оренди об'єктів комерційної нерухомості з урахуванням потреб наших клієнтів. Всі договори оренди, які підписують наші клієнти проходять юридичну перевірку. Огляд цін на оренду нерухомості можна прочитати перейшовши за посиланням.© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab