Відкриття власної компанії в Польщі.
РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ
registrations

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ

Завдяки державній підтримці малого та середнього бізнесу Польща стала світовим лідером в області поліпшення умов роботи підприємців. Згідно рейтингу Doing Business-2013 за останні декілька років Польща досягла найвищих темпів покращення умов ведення бізнесу. Польща - це єдина країна Євросоюзу, що не відчула критичного падіння ВВП під час світової кризи. ЇЇ економіка зростає щороку та продовжує успішно розвиватись. Найбільш розповсюдженою формою ведення господарської діяльності для іноземців є Товариство з обмеженою відповідальністю (Sp.z.o.o.).

Іноземці, які бажають вести діяльність у Польщі, можуть перебувати на території країни на основі візи, або ж займатися діяльністю у Польщі при цьому проживаючи за кордоном. Реєстрація господарської діяльності не вимагає фізичної присутності особи-підприємця в Польщі. Після отримання Вашої довіреності та копій документів завірених нотаріально та перекладу їх на польську мову,ми проведемо реєстрацію підприємства. Господарську діяльність іноземці можуть заснувати та вести у наступних формах:

Статутний капітал польського ТОВ (Sp. z o.o.) починаючи з 2010 р. повинен становити не менше 5.000 польських злотих, що становить близько 1,6 тис. доларів США. Мінімальна частка в компанії одного учасника повинна складати мінімум 50 злотих.

Іноземець, який хоче створити лише одне з чотирьох товариств, зазначених вище, не зобов’язаний мати право на перебування у Польщі. Це пов'язано з тим, що іноземець є власником компанії і його присутність в Польщі не вимагається, (напр. він може зареєструвати компанію за допомогою довіреної особи).

Однак, якщо іноземець планує виконувати в компанії, якою володіє, певну роботу (напр. керувати компанією), то він повинен отримати дозвіл на працю на даній посаді, (напр., директора), а також отримати основу для перебування у Польщі, (напр., візу, карту перебування).

СПЕЦИФІКА ТА ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ТЗОВ У ПОЛЬЩІ

Створити товариство може одна або більше фізичних осіб, юридичних або організаційних одиниць, які не мають статусу юридичної особи та яким закон надає правоздатність. Товариство відповідає за зобов’язання усім своїм майном без обмежень. Спільники не відповідають за зобов’язання товариства, вони несуть ризик відповідний до величини вкладів, внесених у товариство. Щоб створити товариство з обмеженою відповідальністю потрібно пройти певний процес формальних дій. Компанія inPL у співпраці з висококваліфікованими юристами та нотаріусами забезпечить швидке виконання всіх необхідних процедур. Ми допоможемо з вибором діяльності, грамотно складемо Статут, перевіримо унікальність назви та ін.

ПЕРЕВАГИ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ У ПОЛЬЩІ

checker

Швидка та прозора процедура реєстрація бізнесу в Польщі


- Процедура реєстрації бізнесу у Польщі займає загалом близько місяця часу.

- Фірму можна зареєструвати практично під будь який вид діяльності.

- Співзасновники чи члени правління компанії необов'язково повинні бути громадянами Польщі. Навіть один іноземець може зареєструвати фірму та керувати нею.

checker

Відносно низькі кошти ведення бізнесу в Польщі:


- Для реєстрації фірми вимагається порівняно невеликий капітал (близько 1250 Євро).

- Порівняно невисокі витрати на реєстрацію та ведення бізнесу.

- Високий рівень проживання та відповідно невисокі ціни на нерухомість.

checker

Вільний доступ до європейського фінансового ринку:


- Фірма, зареєстрована у Польщі, може без перешкод та обмежень здійснювати діяльність на території Євросоюзу при роботі з іншими країнами Євросоюзу ( наприклад вільних рух товару без каботажу, додаткових оплат, повернення податку та інше).

- Ведення бізнесу у Польщі (Євросоюзі) гарантує надійність та безпеку капіталу, надає зручну банківську платформу для управління капіталом фірми, привабливі умови європейського кредитування.

- Можливість отримання дотацій та фінансової підтримки від європейських фондів для ведення бізнесу (ряд європейських програм, котрі підтримують ініціативи по веденню економічної діяльності і не тільки).

checker

Можливість жити та пезперешкодно пересуватись по всій території Євросоюзу:


- Відкриття власного бізнесу у Польщі також дає можливість власнику отримати бізнес візу, що збільшує шанси на отримання виду на проживання.

- Відносно проста процедура отримання візи.

- Вдале географічне положення (одна з найближчих до країн Східної Європи країна Євросоюзу).

Вартість послуг з відкриття ТзОВ у Польщі становить 1200 євро*.

У вартість послуг включено:  • реєстрація в органах соціального страхування ZUS
  • відкриття банківського рахунку
  • розробка та виготовлення печатки
  • надання юридичної адреси
  • оплата всіх необхідних платежів
  • послуги перекладача (обов'язково під час візиту у нотаріуса)

* До вартості послуг необхідно додати ПДВ - 23%

Вартість вказана з розрахунку мінімального статутного капіталу і не більше 3 засновників

Термін реєстрації ТзОВ і передача повного пакету документів складає 4-5 тижнів.

Якщо Ви не впевнені щодо подачі документів для реєстрації фірми, працівники inPL.com.ua
допоможуть вам у вирішенні всіх питань, а також нададуть фахову юридичну допомогу.

Ваш, inPL.com.ua© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab