Оформлення ВНЖ в Польщі. Підбір документів та консультації щодо отримання ВНЖ в Польщі.
ОФОРМЛЕННЯ ТМП
registrations

ОФОРМЛЕННЯ ТИМЧАСОВОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.

Польща залишається однією з небагатьох країн ЄС, де іноземці можуть досить легко отримати дозвіл для тривалого легального перебування та безвізового пересування по всій території Шенгенської зони.

Отримати дозвіл на тимчасове проживання (карта перебування/karta pobytu) може практично кожен іноземець, хто легально проживає на території Польщі. Карта перебування – це документ, який підтверджує особу іноземця під час його перебування в Польщі (фактично це польський паспорт для іноземця).

Цей документ разом з дійсним закордонним паспортом дає право на перебування в Польщі та на багаторазовий перетин польського кордону без необхідності отримання візи.

При перетині кордону потрібно пред’явити уповноваженим службовим особам прикордонної служби карту перебування разом з дійсним закордонним паспортом.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ?

Іноземець, який планує довше, ніж 3 місяці перебувати в Польщі може клопотатись про дозвіл на перебування на визначений час в Польщі. Дозвіл на перебування на визначений час видається максимально на 3 роки. Термін дії дозволу може бути коротшим, якщо підстава на отримання такого дозволу вказує на обґрунтованість коротшого перебування.

Іноземець повинен залишити територію Польщі до закінчення терміну дії дозволу на перебування на визначений час, за умови, що він не отримав інший, дійсний документ, який дозволяв би йому легально перебувати у Польщі, (напр., наступний дозвіл на перебування на визначений час, дозвіл на постійне перебування або дозвіл на перебування довготермінового резидента ЄС).

У іноземця, який клопочеться про отримання дозволу на перебування на визначений час, беруть відбитки пальців для розміщення їх на карті перебування.

ЯК ОТРИМАТИ КАРТУ ПЕРЕБУВАННЯ?

Основні підстави для отримання карти перебування:

list навчання в ВНЗ в Польщі

list шлюб з громадянином Польщі

list ведення власного бізнесу на території Польщі

list офіційне працевлаштування в польській фірмі

Зверніть увагу, що отримати карту перебування можна і за наявності інших підстав, весь перелік яких Ви зможетесь дізнатись у консультантів нашої компанії.

Карта перебування щороку продовжуватиметься за наявності відповідних підстав.

Дозвіл на перебування на визначений час видається у воєводському управлінні, відповідному до місця проживання іноземця.Рішення у справі дозволу на перебування на визначений час повинно бути видане протягом 1 місяця, а в особливо складних випадках – не пізніше, ніж протягом 2 місяців з дати подання документів.

Вартість послуг з оформлення дозволу на тимчасове місце проживання в Польщі становить 450 Євро*.

* До вартості послуг необхідно додати ПДВ - 23%

Для отримання дозволу на тимчасове перебування необхідно зібрати весь пакет документів та подати його у відповідні державні органи. Якщо Ви не впевнені щодо подачі документів для отримання дозволу на тимчасове перебування, працівники inPL.com.ua допоможуть вам у вирішенні всіх питань, а також нададуть фахову юридичну допомогу. Ваш, inPL.com.© 2014-2019 inPL All Rights Reserved.

Розробка сайту: студія WEB Lab